Aktualności

z życia naszej szkoły

Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole

"Kolorowy wiatr” Pocahontas na flecie poprzecznym zagrała Zuzia Maczuga rozpoczynając powitanie Pierwszego Dnia Wiosny. Świętowanie rozpoczęto od  pokazu mody w grupach przedszkolnych i klasach I-III, w którym przebrani uczniowie zdobywali punkty przyznawane przez jury w składzie Julia Półćwiartek, Zuzanna Maczuga i Ania Wiśniewska. Następnie odbył się teleturniej Familiada, w którym prowadzącymi był Jakub Małecki i Jakub Kostek. Zgromadzeni uczniowie oraz reprezentanci klas musieli zmierzyć się z pytaniami, a przede wszystkim wstrzelić się w odpowiedzi ankietowanych. Szkolny turniej dostarczył wszystkim wielu emocji i radości. Wspólną zabawę zakończono przemarszem przebierańców. Przygotowaniem uroczystości powitania wiosny zajęli się opiekunowie Samorządu Uczniowskiego oraz jego przedstawiciele. Mamy nadzieję, że obchody Dnia Wiosny dostarczyły wszystkim wiele radości oraz stały się źródłem wspólnej zabawy, wielu przeżyć i satysfakcji wszystkich uczestników.