Aktualności

z życia naszej szkoły

Zajęcia z Łucznictwa

27 maja w naszej szkole odbyło spotkanie z trenerem III klasy Polskiego Związku Łuczniczego KS IGŁA-Jelna Pawłem Wiśniewskim. Podczas zajęć została przedstawiona  historia łucznictwa, omówienie zasad zachowania się na torze łuczniczym, prezentacja sprzętu, technika strzelania oraz najważniejsze dla uczniów ćwiczenia praktyczne pod nadzorem trenera. Celem zajęć była nauka podstaw łucznictwa, rozwijanie umiejętności technicznych i koncentracji, a także promowanie zdrowej rywalizacji i pracy zespołowej. Ćwiczenia praktyczne okazały się dla uczniów fascynującą formą aktywności fizycznej, łączącą elementy sportu, koncentracji oraz dyscypliny. Uczeń naszej szkoły należący do KS IGŁA Jelna osiągnął sukces w Halowych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego zdobywając I miejsce.