Aktualności

z życia naszej szkoły

Dzień Kobiet w naszej szkole

Dzień Kobiet jest obecnie oficjalnym świętem w wielu krajach na całym świecie. 8 marca mężczyźni wręczają kobietom – matkom, żonom, partnerkom i koleżankom kwiaty oraz drobne podarunki. A jak obchodziliśmy to święto w naszej szkole? Już od rana wszystkie panie były obdarowywane słodkościami i życzeniami. Trzeba przyznać, że kobiet w naszym gronie pod dostatkiem, więc było to nie lada wyzwanie… Męska część Samorządu Uczniowskiego również przygotowała niespodziankę dla naszych uroczych Pań. Był to miły gest ze strony chłopców i mężczyzn dla wszystkich kobiet: nauczycielek, pracownic oraz koleżanek. Tego dnia nie zabrakło pięknych życzeń, słodkich upominków oraz kwiatów.

Jeszcze raz życzymy Wszystkim Paniom i Dziewczynom, jednym słowem KOBIETOM, wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji ich święta!