Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022

Zachowaj Trzeźwy Umysł - Konkurs Ogólnopolski literacko- plastyczny

  • Antoni Duliban, Milena Ner,  Maja Klimek  kl.II - wyróżnienie ( op. Karolina Rychel)

Ogólnopolski Konkurs Maks Matematyczny

  • Aleksandra Zych- kl. VIII - wynik dobry ( op. Joanna Wojdyło)

Projekt: Szkoła

  • grupa uczniów z klasy VI I VII ( op.Małgorzata Perlak)

Ogólnopolski Konkurs - "Kangur matematyczny)

  • Izabela Ćwikła  kl. III- wyróżnienie ( op. Katarzyna Stanaszek)

Powiatowy Konkurs Matematyczny - Odważnik

  • Hubert Ilasz- kl.VI- wyróżnienie
  • Jakub Małecki - kl. VI- finalista
  • Martyna Chrzan - kl. VIII - finalista ( op. Joanna Wojdyło)

Powiatowy konkurs Piosenki Solowej “Sarzyńska Jesień”

  • Anna Wiśniewska kl. V- I miejsce ( op. Barbara Kuczek)

Powiatowy Konkurs Plastyczny “Sarzyńska Jesień

  • Maja Ilasz - kl. VI - wyróżnienie ( op. Barbara Kuczek)

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Woli Zarczyckiej

  • Anna Wiśniewska kl. V - I miejsce ( op. Barbara Kuczek)
  • Gabriela Maruszak kl.IV - III miejsce ( op. Barbara Kuczek)
  • Zuzanna Sroka kl. II - grand prix ( op. Karolina Rychel)

Konkurs ekologiczny międzynarodowy  „Ziemię mamy tylko jedną – chrońmy nasza planetę”

  • Zuzanna Wojdyło kl. II - III miejsce ( op. Karolina Rychel)
  • Milena Ner kl. II - wyróżnienie ( op. Karolina Rychel)
  • Karolina Wojtanowska kl. IV - wyróżnienie ( op. Magdalena Jakubowska)
Gminny Konkurs Plastyczny Mecyje z Doliny Sanu i Trzebośnicy
  • Julia Laba i Paulina Sroka  kl. III - wyróżnienie ( op. Katarzyna Stanaszek)
  • Antoni Duliban kl. II - II miejsce ( op. Karolina Rychel)
  • Jakub Kowal  kl. II - III miejsce ( op. Karolina Rychel)

Ogólnopolski Konkurs - Jak parki narodowe pięknieją dzięki funduszom europejskim

  • Zuzanna Wojdyło kl. II - II miejsce ( op. Karolina Rychel)

Gminny Konkurs z języka angielskiego

  • Malwina Chojnacka kl. VI - II miejsce ( op. Dorota Łoin)

Gminny Turniej Wiedzy o Panu Tadeuszu

  • Aleksandra Zych, Martyna Chrzan, Bartłomiej Małecki - kl. VIII - I miejsce ( op. Anna Grabowiec)

Gminny Konkurs na maskotkę Miasta i Gminy Nowa Sarzyna

  • Natalia Kusy kl. IV i Zuzanna Wojdyło kl. II - nagrodzeni ( op. Karolina Rychel i Joanna Wojdyło)

Powiatowy  Konkurs plastyczny " Niedziela Dobra"

  • Daniel Kusy kl. I - wyróżnienie
  • Stanislav Koryzma - kl. II - wyróżnienie ( op. Karolina Rychel)

Franciszkański Turniej Wiedzy Ogólnej

  • Jakub Flis, Anna Wiśniewska, Michał Zych, Natalia Kusy - klasa IV I V - III miejsce

Konkurs plastyczny z okazji jubileuszu 95-lecia Nadsańskiego Banku Spółdzielczego

  • Amelia Piekut kl. III - II miejsce ( op. Katarzyna Stanaszek)
  • Gabriela Maruszak kl. IV - wyróżnienie ( op. Joanna Wojdyło)

Archidiecezjalny Konkurs Biblijny “Żyć Eucharystią”  w Przemyślu

  • Hubert Ilasz kl. VI - laureat VIII miejsca ( op. O.Artur Stępień)

Konkurs Wiedzy Pożarniczej

  • etap gminny - Szymon Ćwikła kl. IV - I miejsce
  • etap powiatowy - Szymon Ćwikła kl. IV - II miejsce ( op. Aneta Bigas)

Indywidualne Mistrzostwa Szkół w Lekkiej Atletyce

  • Oliwia Kowal  kl. VI - II miejsce w rzucie piłeczką palantową
  •  Jakub Kostek kl. VI - II miejsce w rzucie piłeczką palantową
  •  Małgorzata Nowak kl. VIII - I miejsce w biegu na 100 m
  • Martyna Chrzan kl. VIII- II miejsce w biegu na 600 m
  • Wojciech Wziątka l. VIII- II miejsce w pchnięciu kulą       
    Opiekun uczniów  pani  mgr Aneta Bigas

Sztafetowe Biegi Przełajowe 6x800m

  • Maja Ilasz, Weronika Czapla, Julia Półćwiartek, Amelia Baran, Martyna Baran, Milena Chrzan  - II miejsce (op. mgr Aneta Bigas)
  • Hubert Ilasz, Emanuel Sroka, Adrian Stępień, Damian Gąsior, Adrian Jakubek, Jakub Kostek - I miejsce (op. mgr Aneta Bigas)
  • Małgorzta Nowak, Alicja Dec, Martyna Chrzan, Maja Drożdżal, Emilia Krzemińska, Emilia Klimek, Patrycja Chorostecka - I miejsce
    (op. mgr Aneta Bigas)

Tenis stołowy indywidualny Igrzyska Młodzieży

  • III m. - Urbaniak Bartosz KL. VIII
  • IV m. - Chojnacki Mateusz kl. VII
  • V m. - Miazga Jakub kl. VIII
  • VI m. - Kostek Szymon kl. VIII
Tenis stołowy drużynowy Igrzyska Młodzieży
  • Bartosz Urbaniak, Jakub Miazga kl. VIII - II miejsce ( op. Aneta Bigas)
Trójbój lekko atletyczny Igrzyska Dzieci Gmina
  •  Chrzan Milena, Wiatr Kornelia, Baran Amelia, Baran Martyna, Wojtanowska Karolina  kl. IV - II miejsce.
  • Jakubek Adrian, Ćwikła Szymon, Ciągło Jeremiasz, Sroka Fabian, Gąsior Damian kl. IV - I miejsce ( op. Aneta Bigas)

Czwórbój lekko atletyczny Igrzyska Dzieci Gmina

  • Ilasz Maja, Półćwiartek Julia, Jakubek Patrycja, Kowal Oliwia, Kostek Julia, Czapla Weronika- III miejsce ( op. Aneta Bigas)

Bieg o Kwiat Azalii

  • Milena Chrzan kl. IV - I miejsce

Trójbój lekko atletyczny Igrzyska Dzieci (Chł.)Powiat

  • Jakubek Adrian, Ćwikła Szymon, Ciągło Jeremiasz, Sroka Fabian, Gąsior Damian - kl. IV - I miejsce ( op. Aneta Bigas)

Osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021

Zachowaj Trzeźwy Umysł - Konkurs Ogólnopolski literacko- plastyczny

  • Amelia Gołąb, Milena Ner, Kornelia Flis, Zuzanna Wojdyło, Jakub Kowal- wyróżnienia (opiekun mgr Karolina Rychel)

Powiatowy Konkurs Piosenki Solowej Mikołaj 2020

  • Anna Wiśniewska kl. IV- I miejsce (opiekun mgr Barbara Kuczek, mgr Karolina Rychel)

Konkurs plastyczny Koalicja dla Niepodległej 

  •  Maja Ilasz  kl. V -  laureat (opiekun mgr Barbara Kuczek)

Konkurs Biblijny Archidiecezji Przemyskiej

  • Aleksandra Zych kl. VII - laureat ( opiekun mgr O. Artur Stępień)

Konkurs wzrostu kryształków dla młodzieży szkolnej

  • Wiktoria Betka kl. VIII - udział w finale konkursu ( op. mgr Maria Kania)

Osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020

Powiatowy Konkurs Piosenki Sarzyńska Jesień

  • Katarzyna Maruszak kl. VIII- I miejsce (opiekun mgr Barbara Kuczek),
  • Gabriela Maruszak kl. II- III miejsce (opiekun mgr Barbara Rytuba)

Gminny Konkurs Wygraj Szansę

  • Katarzyna Maruszak kl. VIII - I miejsce (opiekun mgr Barbara Kuczek)

Ogólnopolski Konkurs Wygraj Szansę

  • Katarzyna Maruszak kl. VIII- wyróżnienie (opiekun mgr Barbara Kuczek)

Powiatowy Konkurs Plastyczny Sarzyńska Jesień 

  • Miłosz Flis kl. II - wyróżnienie (opiekun mgr Barbara Rytuba)
  • Jakub Małecki kl. IV - wyróżnienie (opiekun mgr Barbara Kuczek)
  • Wiktoria Betka kl. VII- wyróżnienie (opiekun mgr Barbara Kuczek)

Gminny Konkurs dla przedszkoli Wesołe Przedszkolaki

  • Antoni Duliban - oddział 6 - latków (opiekun mgr Wanda Rajzer)
  • Amelia Gołąb - oddział 6 - latków (opiekun mgr Wanda Rajzer)
  • Łucja Zygmunt - oddział 6 - latków (opiekun mgr Wanda Rajzer)

Wojewódzki Konkurs Prac Plastycznych dla dzieci i młodzieży pod hasłem Bezpieczne wakacje 2019

  • Dominik Kania kl. II - I miejsce (opiekun mgr Barbara Rytuba)
  • Natalia Kusy  kl. II - II miejsce (opiekun mgr Barbara Rytuba)
  • Filip Maruszak  kl. II- wyróżnienie (opiekun mgr Barbara Rytuba)

Konkurs Literacki Dwa światy- jedno zdjęcie - Koalicja dla Niepodległej

  • Aleksandra Zych kl. VI - III miejsce (opiekun  mgr Karolina Rychel)
  • Karolina Wiatr kl. VI - wyróżnienie (opiekun mgr Karolina Rychel)

Biblijny Konkurs Archidiecezji Przemyskiej Eucharystia daje życie 

  • Aleksandra Zych kl. VI - I miejsce,  przejście do etapu diecezjalnego (opiekun O.  mgr Artur Stępień)
  • Michał Jakubowski kl. VII -  III miejsce, przejście do etapu diecezjalnego (opiekun O.  mgr Artur Stępień) 

Powiatowy Festiwal Piosenki Mikołaj 2019

  • Anna Wiśniewska kl. III - I miejsce (opiekun mgr Karolina Rychel)

Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek- Leżajsk 2019 

  • Katarzyna Maruszak - kl. VIII- III miejsce (opiekun mgr Barbara Kuczek)

I Gminny Konkurs Humanistyczny Łętownia

  • Magdalena Ćwikła, Ewa Kostek, Katarzyna Maruszak, Milena Półćwiartek  klasa VIII - III miejsce ( opiekunowie mgr Anna Grabowiec, mgr Paweł Olko, mgr Barbara Kuczek)

IV Przegląd Kolęd i Pastorałek - Wola Zarczycka 2020

  • Hanna Józefara kl. I - III miejsce (opiekun mgr Katarzyna Stanaszek)
  • Gabriela Maruszka kl. II - wyróżnienie (opiekun mgr Barbara Rytuba)
  • Anna Wiśniewska kl. III - I miejsce (opiekun mgr Karolina Rychel)
  • Małgorzata Nowak kl. VI - I miejsce (opiekun mgr Monika Maczuga)
  • Emilka Krzemińska kl. VI - III miejsce (opiekun mgr Monika Maczuga)
  • Katarzyna Maruszak kl. VIII - wyróżnienie (opiekun mgr Barbara Kuczek)